Про початок опалювального сезону 2019-2020 років

Відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року №620/368, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 року за №1310/16001, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, згідно з Правилами надання послуги з постачання теплової енергії затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року №830, розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 20.09.2019 року №332 «Про завершення підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального сезону 2019/20 року», у зв’язку з кліматичними умовами, згідно діючих будівельних норм та правил, технічної експлуатації і користування, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» було видано розпорядження міського голови від 04.10.2019 №234 «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років», в якому зазначається, що:

1. Керівникам закладів освіти, культури, об’єктів соціальної сфери, комунальних підприємств та в.о. старостам старостинських округів Коростишівської міської ради до 11.10.2019 року завершити підготовку об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

2. Усім постачальникам теплової енергії, які розташовані на території Коростишівської міської ради, незалежно від форм власності та підпорядкування:

- розпочати опалювальний сезон у відповідності до кліматичних умов, за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8оС, але не пізніше 15 жовтня 2019 року;

- у першу чергу розпочати опалення в лікувальних установах, у дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх закладах з наступним опаленням інших об’єктів соціальної сфери.

3. Призначити відповідальних для здійснення контролю за проходженням опалювального сезону 2019-2020 років, з дотриманням Правил з охорони праці та техніки безпеки, Правил пожежної безпеки по старостинським округам Коростишівської міської ради, виконуючих обов’язків старост:

- Хом’яка В.І. - Більківецького старостинського округу;

- Юхимчук Г.В. - Віленьківського старостинського округу;

- Тарасюк С.Ф. - Вільнянківського старостинського округу;

- Шкаврон Н.І. - Здвижківського старостинського округу;

- Яблонського В.Д. - Квітневого старостинського округу;

- Радзієвського Б.О. - Кропивнянського старостинського округу;

- Вернигору В.Ф. - Щигліївського старостинського округу;

- Селюченко К.К. - Вільнянського старостинського округу;

- Волинець О.В. - Стрижівського старостинського округу.