До уваги жителів громади!

Національним банком України прийнято рішення, про вилучення з 01 жовтня 2019 року з готівкового обігу монетноміналами 1, 2 та 5 копійок (постанова Правління Національного банку України від 20.06.2019 № 82 «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібнихноміналів»).

Ця подія, на нашу думку, потребує, всебічного інформування громадськості, зокрема, на обласному та регіональномурівнях.

Враховуючи викладене, просимо Кабінет Міністрів України надати відповідне доручення Міністерству культури молоді та спорту України, обласним державним адміністраціям України, органам виконавчої влади щодо інформування громадян України (у тому числі розміщення інформаційних відеороликів як соціальної реклами на центральному та регіональному телебаченні, а також у мережі Інтернет, та висвітлення державними засобами масової інформації теле- і радіопередач), торгівельних організацій, операторів ринку, юридичних осіб тощо про вилучення з обігу зазначенихмонет.

Також просимо надати доручення Міністерству соціальної політики,  Пенсійному фонду,  Державній службі зайнятості, Міністерству освіти та науки,    Міністерствуохорониздоров’я,    МіністерствуінфраструктуриУкраїни,  ПАТ«Укрпошта»,  обласним та Київській міській держадміністраціям про розповсюдження відповідних відеоматеріалів (по можливості) на об’єктах транспорту та транспортної інфраструктури, в органах соціального захисту населення, у навчальних та лікувальних закладах, у бібліотеках, клубних закладахтощо.

Відповідні інформаційні матеріали (у тому числі відеоматеріали) розміщені на офіційному Інтернет-представництві Національного банку України (https://bank.gov.ua) та, за потреби, можуть бути надіслані додатково.