Повідомлення про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території  земельної ділянки орієнтовною  загальною площею 1,2 га  по вул. Паперовій  в м. Коростишів Коростишівського району Житомирської області з метою визначення параметрів забудови для будівництва індивідуальної садибної забудови  згідно рішення Коростишівської міської ради  від 11.09.2018 року №176  «Про розроблення детального плану території з метою визначення параметрів індивідуальної садибної забудови по вул. Паперова».

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: ФОП Микитенко В.А.

Ознайомлення з матеріалами звіту про стратегічну оцінку  детального плану території: у приміщенні відділу містобудування та архітектури Коростишівської міської ради  (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-25) .

Звіт про стратегічну оцінку детального  плану території

З  27.09.2019 р. по 27.10.2019 р. триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території по вищезазначеному об’єкту.

Зі звітом про стратегічну екологічну оцінку та відповідною проектною документацією по детальному плану території  можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури  Коростишівської міської ради  за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради.

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 27.10.2019 року  до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами  виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

28 жовтня 2019 року відбудеться громадське обговорення по звіту стратегічної екологічної оцінки по розробленому  детальному плану території   земельної ділянки орієнтовною  загальною площею 1,2 га  по вул. Паперовій  в м. Коростишів Коростишівського району Житомирської області з метою визначення параметрів забудови для будівництва індивідуальної садибної забудови  за адресою: м. Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-03

Місце проведення  : Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1  початок о 15.00 год.