Повідомлення держпродспоживслужби України в Житомирській області

Коростишівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України № 70 від 28 серпня 2019 р. на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження принад, які містять високо імунну, безпечну вакцину буде здійснюватись за допомогою авіатранспорту із злітнопосадкової смуги, яка розміщена поблизу м. Малин на всій території області (за винятком населених пунктів, водних об'єктів, автомагістралей та заборонних зон для польотів цивільної авіації).

Орієнтовно даний захід буде здійснено в строки із 05.09.20і9 по 20.09.2019 року.