Повідомлення про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

«Детального плану території  земельної ділянки орієнтовною  загальною площею 1,2 га  по вул. Паперовій  в м. Коростишів Коростишівського району Житомирської області з метою визначення параметрів забудови для будівництва індивідуальної садибної забудови  згідно рішення Коростишівської міської ради  від 11.09.2018 року №176  «Про розроблення детального плану території з метою визначення параметрів індивідуальної садибної забудови по вул. Паперова».

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: ФОП Микитенко В.А.

Мета розробки детального плану території  : Уточнення планувальної структури  і функціонального призначення території тавизначення параметрів забудови окремої земельної ділянки  в межах населеного пункту для розміщення об’єктів будівництва.

Техніко-економічні показники:

Площа розробки ДПТ – 3,8500 га

Площа території  забудови – 2033 м2

Площа озеленення - 62000 м2

Площа твердого покриття доріг та тротуарів – 2600 м2

Площа вимощення на садибних ділянках – 1,653 м2

Щільність забудови – 8,0%

Площа земельних ділянок пропонованих для відведення

(площа садибних ділянок)  1,2000 га

Кількість ділянок - 19

Ознайомлення з матеріалами детального плану території: у приміщенні відділу містобудування та архітектури Коростишівської міської ради  (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-25) .

Детальний план території

З  23.08.2019 р. по 23.09.2019 р. триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вищезазначеному об’єкту.

З відповідною проектною документацією по детальному плану території ( графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури  Коростишівської міської ради  за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-25 або на сайті Коростишівської міської ради. https://korostyshiv-rada.gov.ua

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 23.09.2019 року  до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами  виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

23 вересня 2019 року відбудеться громадське обговорення детального плану території   земельної ділянки орієнтовною  загальною площею 1,2 га  по вул. Паперовій  в м. Коростишів Коростишівського району Житомирської області з метою визначення параметрів забудови для будівництва індивідуальної садибної забудови  за адресою: м. Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-03

Місце проведення  : Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1  початок о 15.00 год.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки по об’єкту: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною загальною площею 1,2 га по вул. Паперовій в м. Коростишеві Житомирської області»