Про проведення громадських слухань з питань впорядкування території міського парку

На виконання розпорядження міського голови за №183 від 11.07.2019 року про проведення громадських слухань, з метою врахування громадських інтересів під час впорядкування території міського парку та розроблення проекту землеустрою з встановленням водоохоронної зони і розроблення проектної документації на реставрацію міського парку Коростишівська міська рада повідомляє, що:

з 22.07.2019 року по 22.08.2019 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів для впорядкування території міського парку з подальшим розробленням землевпорядної та містобудівної документації по вищевказаному об’єкту.

Пропозиції просимо подавати до 22.08.2019 року до Коростишівської міської ради за адресою: м.Коростишів, вул. Володимирська,1, тел. 5-83-03.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

29 серпня 2019 року відбудеться громадське обговорення за адресою: м.Коростишів, вул. Володимирська,1.

Місце проведення: Коростишівська міська (сесійна зала) вул. Володимирська,1 початок о 12.00 год.