Затверджено перелік об'єктів, які будуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури обєднаних територіальних громад у 2019 році

Коростишівська міська рада, на виконання п.6 постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 №200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» (із змінами), доводить до відома перелік проектів, які будуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році, а саме:
           - «Закупівля автомобіля аварійної ремонтної майстерні з додатковим обладнанням для Коростишівського міського комунального підприємства «Водоканал» Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області» у сумі 1767,0 тис.грн.
           - «Закупівля сміттєвоза з боковим завантаженням для комунального підприємства «Коростишівський комунальник» Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області» у сумі 1470,0 тис.грн.
           - «Виготовлення містобудівної документації (топографічних планів, генеральних планів та планів зонування) населених пунктів двох старостинських округів Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області» у сумі 728,185 тис.грн., в тому числі 325,585 тис.грн. за рахунок співфінансування з бюджету міської ради.