Оголошення про скликання 76 (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання та роботи постійної комісії

Інформуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 24.06.2019 №170 «Про скликання сімдесят шостої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» 76 (позачергова) сесія міської ради відбудеться 27 червня 2019 року о 10.00 в сесійній залі міської ради.
         Внесені на розгляд сесії питання попередньо вивчені: 24 червня 2019 року (понеділок) о 10.00 на засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, що відбулася в сесійній залі міської ради.

До уваги депутатів міської ради! Матеріали у друкованому вигляді можна отримати в міській раді в кабінеті №9 та будуть додатково надіслані на особисті електронні поштові скриньки.