Оголошено збір ідей проектів на період 2020-2022 року до Стратегії розвитку громади до 2027 року

Коростишівська об’єднана територіальна громада розробляє Стратегію розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників міста (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії (операційна частина відображає яким чином буде впроваджуватись стратегія). Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.
           Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку громади Коростишева, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадських організацій, установ та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
• Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
• Термін реалізації проекту – не більше 3 років (2020 - 2022 рр).
• Подібний проект ще не реалізовувався у Коростишівській ОТГ.
• Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
• Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 2).
• Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Коростишівської ОТГ. (ознайомтеся з переліком завдань Стратегії в Додатку 1).
• Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 15 червня 2019 року.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до Євгенія Паламарчука, за тел. +380504471127

Бланк, для подання проектної ідеї в Додатку 2.
Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї наприкінці документу в Додатку 3