Оголошення про скликання 72 (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання

Інформуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 27.03.2019 №64 «Про скликання сімдесят другої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» 72 сесія міської ради відбудеться квітня 2019 року о 10.00 в сесійній залі міської ради.

Внесені на розгляд сесії питання попередньо вивчаються:

квітня 2019 року (вівторок) о 14.00 на спільних засіданнях постійних  комісій з  питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та з питань законності, правопорядку і прав людини, регламенту, депутатської етики і місцевого самоврядування та запобігання корупції, що відбудеться  в сесійній залі міської ради

Матеріали комісії

До уваги депутатів міської ради! Матеріали у друкованому вигляді можна отримати в міській раді в кабінеті №9 та будуть додатково надіслані на особисті електронні поштові скриньки.