Коростишівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує

terminal

Продовжуючи створювати зручні та комфортні умови для громадян, юстиція Житомирщини й надалі впроваджує нововведення – відтепер для зручності оплати державного мита, плати за отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян та послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у всіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану можна розрахуватись за послуги банківською карткою.

Так, спеціальні платіжні термінали, якими оснащені установи, не тільки дозволять громадянам заощадити час, а й оформити на місці всі послуги, що надаються органами державної реєстрації актів цивільного стану. До речі, сплачувати відвідувачі можуть картою, емітованою будь-яким українським банком. Працівники установи допоможуть громадянам оформити такий платіж, значно прискоривши процедуру отримання послуг.

Відтепер громадянам більше не потрібно витрачати час на пошуки банківської установи для здійснення платежу. Юстиція відкрита для людей!!!