Оголошення про скликання 71 сесії міської ради сьомого скликання

Інформуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 06.03.2019 №58 «Про скликання сімдесят першої сесії міської ради сьомого скликання» 71 сесія міської ради відбудеться 19 березня 2019 року о 11.00 в сесійній залі міської ради.

Внесені на розгляд сесії питання попередньо вивчаються:

12 березня 2019 року (вівторок)  о 10.00 на засіданні постійної комісії з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, що відбудеться в сесійній залі міської ради.

Матеріали комісії

13 березня 2019 року (середа) о 14.00 на засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, що відбудеться в сесійній залі міської ради.

Матеріали комісії

14 березня 2019 року (четвер) о 10.00 на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку населених пунктів Коростишівської об’єднаної територіальної громади, інвестиційної та підприємницької діяльності, що відбудеться в сесійній залі міської ради.

Матеріали комісії

14 березня 2019 року (четвер) о 14.00 на засіданні постійної комісії з питань законності, правопорядку і прав людини, регламенту, депутатської етики і місцевого самоврядування та запобігання корупції, що відбудеться в сесійній залі міської ради.

Матеріали комісії

До уваги депутатів міської ради! Матеріали у друкованому вигляді можна отримати в міській раді в кабінеті №9 та будуть додатково надіслані на особисті електронні поштові скриньки.