• Бюджет міста

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ замовника, його категорія: Коростишівська міська рада; 12500 Житомирська область, м.Коростишів. вул.Володимирська,1, код ЄДРПОУ 04053660; орган місцевого самоврядування.

Предмет закупівлі: Розподіл електричної енергії Код CPV за ДК 021:2015 – 65310000-9 Розподіл електричної енергії

Вид закупівлі: Переговорна процедура, скорочена

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення:

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» «розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії». Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб’єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюються НКРЕКП. Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470) територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об’єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата, та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата. Постановою НКРЕКП від 16.11.2018р. №1441 «Про видачу АТ «Житомиробленерго» ліцензії з розподілу електричної енергії…» зазначено місця провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії - на території Житомирської області. Разом з тим, на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (посилання https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij ) зазначено зведений перелік суб’єктів природних монополій України, яким визначено що АТ «Житомиробленерго» займає монопольне (домінуюче) становище по наданню послуг з розподілу електроенергії в межах місцезнаходження замовника, отже, дані послуги можуть бути надані лише певним виконавцем, інша альтернатива відсутня.

Виходячи з вищенаведеного, а також враховуючи постанову НКРЕКП від 17.12.2021р. №2595 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «Житомиробленерго» із застосуванням стимулюючого регулювання», якою встановлено тариф на послуги з розподілу електричної енергії у розмірі 1,33грн. за кВт/год без ПДВ, очікувана вартість становить 379332,00грн. (237083 кВт/год * 1,60грн.кВт/год з ПДВ)

Уповноважена особа                                                    О.В.Пастушкевич