• Бюджет міста

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ замовника, його категорія: Коростишівська міська рада; 12500 Житомирська область, м.Коростишів. вул.Володимирська,1, код ЄДРПОУ 04053660; орган місцевого самоврядування.

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)

Вид закупівлі: переговорна процедура, скорочена

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення:

У зв’язку надзвичайною ситуацією на газовому ринку України, а саме: різкому зростанні ціни, яка коливається від 33,6 до 35,7-37,00 гривень, 30 вересня 2021року на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президенті України відбулося підписання Меморандуму, згідно з яким НАК «Нафтогаз України» оприлюднено інформацію щодо можливості укладення середньострокового контракту на постачання газу між НАК «Нафтогаз України» та бюджетними організаціями із фіксованою ціною на газ.

Згідно Меморандуму Постачальником газу для потреб бюджетних установ обрано ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» з ціновою пропозицією за 1000 куб. м газу без ПДВ – 13 658,42 грн, крім того податок на додану вартість за ставкою 20%, крім того тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи – 124,16 грн без ПДВ, коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні 1,10 умовних одиниць, всього з коефіцієнтом – 136,576 грн, крім того ПДВ – 20% , всього з ПДВ – 163,89 грн за 1000 куб. м.

Всього ціна газу за 1000 куб. м з ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу, становить 16 554,00 грн, яка є в два рази меншою за ринкову.

Виходячи з вищенаведеного, очікувану вартість закупівлі розраховано виходячи з потреб природного газу на листопад-грудень 2021 року в розмірі: обсяг – 5,5 тис.куб.м. що дорівнює очікуваній вартості –91047,00 грн в т.ч. ПДВ 20%. Враховуючи потреби Замовника на опалювальний період 2022 року, планові обсяги споживання природного газу становлять –30,0тис.куб.м. що дорівнює очікуваної вартості –496620,00 грн. в т.ч. ПДВ 20%.

Орієнтовна вартість закупівлі – 587667,00грн. з урахуванням ПДВ. Загальний обсяг природного газу – 35,5тис.куб.м

Уповноважена особа                                               О.В.Пастушкевич