• Бюджет міста

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ замовника, його категорія: Коростишівська міська рада; 12500 Житомирська область, м.Коростишів. вул.Володимирська,1, код ЄДРПОУ 04053660; орган місцевого самоврядування.

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (лапароскопічна стійка з комплектом обладнання), (НК 024:2019: 32617 — Система лапароскопічна, багаторазового використання)

Вид закупівлі: відкриті торги

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Якісні та технічні характеристики визначено відповідно до потреб операційного відділення Замовника (КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна»), з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі та вимог законодавства.

Для виконання завдань/функцій КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна», Замовник повинен забезпечити необхідним обладнанням з метою здійснення для населення сучасних операційних втручань через лапароскопічний доступ

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення:

Бюджетні призначення та очікувана вартість закупівлі становлять 1400000,00грн.

Для визначенні очікуваної вартості закупівлі було проведено аналіз декількох комерційних пропозицій різних фірм на ринку медичного обладнання. Очікувана вартість була визначена згідно мінімальної запропонованої ціни.

Назва наменклотурної позиції Ціна за одиницю від 3-х постачальників медичного обладнання (грн) Мінімальна ціна (грн)
ТОВ «ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА» ТОВ «МЕД ЕКСІМ» ТОВ «МК «КАРДІО»
1 2 3 4 5
Набір для лапароскопічних операцій та електрохірургічний коагулятор 1 531 743,51 1 396 092,78 1 513 111, 78 1 396 092,78