Постійні комісії

Комісія з питань соціально - економічного розвитку населених пунктів Коростишівської об’єднаної територіальної громади, інвестиційної та підприємницької діяльності
 
   Голова постійної комісії

Майданюк Іван Іванович  Заступник голови постійної комісії,
депутат від політичної партії Громадський рух"Народний Контроль"
Новак Ірина Олександрівна Секретар постійної комісії,
депутат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
Члени постійної комісії
 
Криворучко Сергій Павлович депутат від політичної партії всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Матюшенко Володимири Ігорович депутат від Радикальної партії Олега Ляшка
Соболівський Олексій Михайлович депутат від політичної партії "Воля"
Чернявський В'ячеслав Вікторович депутат від політичної партії Блок петра Порошенка "Солідарність"
Криницький Олег Леонідович депутат від політичної партії "Об'єднання Самопоміч"
 
Комісія з питань бюджету та комунальної власності
 
Соболівський Антон Михайлович Голова постійної комісії,
депутат від політичної партії "Воля"
Папірник Олеся Євгенівна Заступник голови постійної комісії
депутат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
Бурилко Валентина Яківна Секретар постійної комісії
депутат від політичної партії Блок петра Порошенка "Солідарність"
Члени постійної комісії
 
Сельчук Віктор Юрійович депутат від політичної партії всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Буханевич Юрій Леонідович депутат від політичної партії "Об'єднання Самопоміч"
Омельченко Костянтин Костянтинович депутат від Радикальної партії Олега Ляшка
 
Комісія з питань законості і правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики і місцевого самоврядування та запобігання корупції
 
  Голова постійної комісії,
Бондарчук Леонід Вікторович Заступник голови постійної комісії,
депутат від політичної партії Громадський рух"Народний Контроль"
Войналович Людмила Володимирівна Секретар постійної комісії,
депутат від політичної партії Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Члени постійної комісії
 
Шуневич Сергій Павлович депутат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
Самойленко Анатолій Григорович депутат від політичної партії "Воля"
Дейчук Лілія Вікторівна депутат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Нижник Андрій Валентинович депутат від політичної партії "Об'єднання Самопоміч"
Чиколай Микола Костянтинович депутат від політичної партії "Народна партія"
 
Комісія з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів
 
Шуневич Людмила Іванівна Голова постійної комісії,
депутат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
Охріменко Олег Васильйович Заступник голови постійної комісії,
депутат від політичної партії Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Левченко Сергій Олексійович Секретар постійної комісії,
депутат від політичної партії "Воля"
Члени постійної комісії
Грабовський Олександр Володимирович депутат від політичної партії "Об'єднання Самопоміч"
Дубиченко Михайло Васильович депутат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
Вдовіна Ольга Валерівна депутат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання Батьківщина"
Шкаврон Віктор Анатолійович депутат від політичної партії "Воля"
 
Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, та гуманітарних питань
 
Духневич Олена Олександрівна Голова постійної комісії,
депутат від політичної партії Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Рудченко Юрій Володимирович Заступник голови постійної комісії,
депутат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання"Свобода"
Зубро Оксана Василівна Секретар постійної комісії,
депутат від політичної партії Всеуккраїнське об'єднання "Батьківщина"
Члени постійної комісії
 
Войцехівський Олег Георгійович депутат від політичної партії Всукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Мартинюк Ігор Вікторович депутат від Радикальної партії Олега Ляшка
Станчик Станіслав Мечиславович депутат від політичної партії "Народна партія"