Денисовець Юрій Миколайович

Denysovec

Денисовець Юрій Миколайович народився 7 травня 1988 року в місті Коростишеві.

У 2006 році закінчив Коростишівську загальноосвітню школу №9 з відзнакою та отримав повну середню освіту, після чого вступив до Житомирського державного технологічного університету, який закінчив у 2011 році та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Облік і аудит».

З 2011 по 2015 рік почав свою трудову діяльність в Коростишівській міській раді, де займав посаду спеціаліста І категорії фінансово-економічного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

У 2016 році вступив до Національної академії державного управління при Президентові України, де навчаюся за спеціальністю «Державне управління та адміністрування».

У цьому ж році пройшов курси з підвищення кваліфікації в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування при Житомирській облдержадміністрації на тему «Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку»

З листопада 2015 року по даний час займає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Одружений.

Судимостей не має.

Загальний стаж служби в органах місцевого самоврядування складає 6 років.