• Відділ освіти, молоді та спорту

Повідомлення про результати конкурсу на призначення педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради Житомирської області

Коммунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради Житомирської області  відповідно до   пункту 35   Порядку проведення конкурсу на призначення педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради Житомирської області, затвердженого рішенням 56 сесії Коростишівської міської ради сьомого скликання від 17.07.2018 року №375 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на призначення педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради Житомирської області» інформує про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад практичного психолога,  вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда, який відбувся 11 жовтня 2018 року.

За результатами конкурсного відбору визнані переможцями:

на посаду практичного психолога Слівінська Юлія Володимирівна,

на посаду вчителя-дефектолога Нацевич Євгенія Петрівна,

на посаду вчителя-логопеда Кобилінська Людмила Петрівна.

А.А.Гребенюк, директор КУ « Коростишівський ІРЦ»