• Відділ освіти, молоді та спорту

ОГОЛОШЕННЯ про проведення повторного конкурсу на посаду директора Квітневої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Коростишівської міської ради Житомирської області

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення повторного конкурсу  на заміщення посади директора Квітневої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Коростишівської міської ради Житомирської області

Відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради оголошує  повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Квітневої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Коростишівської міської ради Житомирської області.

Квітнева загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Коростишівської міської ради Житомирської області розташована за адресою: с. КвітневеКоростишівського району  Житомирської області  12530.

Оплата праці директора здійснюєтьсявідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зі змінами та доповненнями, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

На посаду директора призначається особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради(вул. Дарбіняна,5,м. Коростишів, 12501)наступні документи:

-  заяву про участь у конкурсі ізнаданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються конкурсною комісією протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування;

письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

Місце проведення: в приміщенні актової зали відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради.

Про час і дату буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відборуКовальчук Галина Дмитрівна, методист відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради.