ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

«Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вулиці Київська в м. Коростишів, згідно рішення Коростишівської міської ради від 30.03.2017 року №91 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на надання права на встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в населених пунктах Коростишівської міської ради та затвердження складу конкурсної комісії».
Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: ТОВ ТАМ «Архіград».

Мета розробки комплексної схеми: Впорядкування території і визначення місць розміщення ТС з врахуванням архітектурної діяльності з встановленням територіальних зон.

Ознайомлення з матеріалами комплексної схеми: у приміщенні відділу містобудування, архітектури та будівництва Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-24) .

З 25.06.2018 року по 25.07.2018 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення комплексної схеми по вищезазначеному об’єкту.
Замовник : Коростишівська міська рада
Розробник: ТОВ ТАМ «Архіград».
З відповідною проектною документацією по комплексній схемі (графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-24 або на сайті Коростишівської міської ради (Korostyshiv.osp-ua.info).
Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 25.07.2018 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

27 липня 2018 року відбудеться громадське обговорення комплексної схеми розташованої в м.Коростишів по вул. Київська Коростишівського району Житомирської за адресою: м. Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-03

Місце проведення: Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул. Володимирська,1 початок о 15.00 год.

Детальний план території