ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

«Детального плану забудови земельної ділянки за адресою: м. Коростишів, вул.Гвардійська,42-А згідно рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради   від 22.05.2018 року №103 «Про розроблення детального плану території».

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: ФОП Тичина Наталія Вікторівна.

Мета розробки ДПТ: Визначення містобудівних потреб для реконструкції комплексу будівель і споруд під пункт технічного обслуговування автомобілів.

Основні техніко-економічні показники по ДПТ:

Площа території, що проектується -0,0402,0 га

Площа забудови-1244,0кв.м

Площа озеленення- кв.м

Поверхів-2.

Ознайомлення з матеріалами ДПТ: у приміщенні відділу містобудування, архітектури та будівництва Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-24) .

З 11.06.2018 року по 11.07.2018 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану по вищезазначеному об’єкту.

Замовник : Коростишівська міська рада (забудовник Шумінська Н.О.)

Розробник: ФОП Тичина Н.В.

З відповідною проектною документацією (техніко - економічними показниками, графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-24 або на сайті Коростишівської міської ради (Korostyshiv.osp-ua.info).

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 11.07.2018 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

12 липня 2018 року відбудеться громадське обговорення детального плану забудови земельної ділянки розташованої м.Коростишів вул.Гвардійська,42-А на території Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області для розміщення об’єктів громадського призначення за адресою: м. Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-03

Місце проведення : Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул.Володимирська,1 початок о 15.00 год.

Детальний план території