ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

«Детального плану забудови земельної ділянки за адресою: м. Коростишів, вул.Героїв Чорнобиля згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 14.12.2017 року №377 «Про розроблення детального плану території».

Замовник : Коростишівська районна державна адміністрація.

Розробник: ТОВ ТАМ «Архіград».

Мета розробки ДПТ: Впорядкування території і визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки площею 0,5000га для розміщення і експлуатації об’єктів громадського призначення.

Основні техніко-економічні показники по ДПТ:

Площа території, що проектується -5785,60кв.м

Площа забудови-882,00кв.м

Площа озеленення-2502,40кв.м

Поверхів-2.

Ознайомлення з матеріалами ДПТ: у приміщенні відділу містобудування, архітектури та будівництва Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-24) .

З 14.05.2018 року по 14.06.2018 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану по вищезазначеному об’єкту.

Замовник : Коростишівська міська рада (забудовник Бондарь О.І.)

Розробник: ТОВ ТАМ «Архіград».

З відповідною проектною документацією (техніко - економічними показниками, графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-24 або на сайті Коростишівської міської ради (Korostyshiv.osp-ua.info).

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 07.06.2018 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

18 червня 2018 року відбудеться громадське обговорення детального плану забудови земельної ділянки розташованої за межами населеного пункту м.Коростишів вул..Героїв Чорнобиля на території Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області для розміщення об’єктів громадського призначення за адресою: м. Коростишів, вул.Володимирська,1, тел.5-83-03

Місце проведення : Коростишівська міська рада (сесійна зала) вул.. Володимирська,1 початок о 15.00 год.
Детальний план