ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки

«Детального плану забудови земельної ділянки за адресою: с. Квітневе, згідно рішення сорок шоста сесії Коростишівської міської ради сьомого скликання від 16.01.2018 року №315 «Про розроблення детального плану території».

Замовник : Коростишівська міська рада.

Розробник: ТОВ ТАМ «Архіград».

Мета розробки ДПТ: Визначення містобудівних потреб з метою впорядкування та розпланування території і визначення необхідної площі земельної ділянки для розміщення і експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (баштової споруди).

Основні техніко-економічні показники по ДТП:

Площа території,що проектується для об’єкту телекомунікації – 100кв.м.

Площа забудови-15кв.м,

Площа озеленення – 85 м.кв.,

Висота баштової споруди -42,8кв.м.

Ознайомлення з матеріалами ДПТ: у приміщенні відділу містобудування, архітектури та будівництва Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А тел. 5-28-24) .

З 29.04.2018 року по 28.05.2018 року триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану по вищезазначеному об’єкту.

Замовник : Коростишівська міська рада (забудовник ПрАТ «ВФ Україна»)

Розробник: ТОВ ТАМ «Архіград».

З відповідною проектною документацією (техніко - економічними показниками, графічними матеріалами, складом, метою та змістом містобудівної документації та ін.) можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 1А, тел. 5-28-24 або на сайті Коростишівської міської ради (Korostyshiv.osp-ua.info).

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 28.05.2018 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-83-03

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: керуючий справами виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

30 травня 2018 року відбудеться громадське обговорення детального плану забудови земельної ділянки за адресою: с. Квітневе

Місце проведення : Коростишівський старостинський округ міської рада адмінбудівлі с.Квітневе початок о 14.00 год.»

Детальний план