Рішення 12 сесії міської ради сьомого скликання від 23 червня 2016 року

Назва рішень
№ рішень
1
Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Коростишева.
2
Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
3
Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради прийнятих у міжсесійний період.
4
Про перейменування назв вулиць та провулків у м. Коростишеві та с. Теснівка.
5
Про звіт постійної комісії Коростишівської міської ради з питань бюджету та комунальної власності.
6
Про звіт постійної комісії Коростишівської міської ради з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.
7
Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2016 року.

8
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
9
Про затвердження документації із землеустрою.
10
Про внесення змін до рішень Коростишівської міської ради.
11
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
12
Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
13
Про внесення змін та доповнень до рішення восьмої сесії Коростишівської міської ради сьомого скликання від 17.03.2016 року № 100 «Про затвердження Програми благоустрою міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика на 2016 рік».
14
Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку на 2017 рік.
15
Про встановлення ставок акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Коростишівської міської ради на 2017 рік.
16
Про встановлення ставок туристичного збору та збору за місця паркування транспортних засобів на території Коростишівської міської ради на 2017 рік.
17
Про встановлення ставки єдиного податку на 2017 рік.
18
Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року.
19
Про затвердження Положення про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік
20
Про передачу основних засобів з балансу міської ради на баланс дошкільних навчальних закладів та комунальних підприємств.
21
Про розгляд клопотання КП «Коростишівська комунальна служба»
22
Про поновлення договору особистого строкового сервітуту земельної ділянки.
23
Про внесення змін до Міської програми «Турбота» на 2016  рік затвердженої рішенням восьмої сесії сьомого скликання від 17.03.2016р №107