Оголошення про роботу постійних комісій міської ради та скликання 63 сесії міської ради

Інформуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 02.11.2018 №212 «Про скликання шістдесят третьої сесії міської ради сьомого скликання» 63 сесія  міської ради відбудеться  20 листопада 2018 року о 10.00  в сесійній залі міської ради.

Внесені на розгляд сесії питання попередньо вивчаються:

14  листопада 2018 року  (середа)  о 10.00  на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Матеріали комісії

15  листопада 2018 року  (четвер)   о 10.00 на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку населених пунктів Коростишівської об’єднаної територіальної громади, інвестиційної та підприємницької діяльності, що відбудеться в сесійній залі міської ради.

Матеріали комісії

15  листопада 2018 року (четвер)   о 14.00 на засіданні постійної комісіїз питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, що відбудеться в сесійній залі міської ради

Матеріали комісії

16  листопада 2018 року  (п’ятниця)   о 10.00 на засіданні постійної комісії  з питань бюджету та комунальної власності, що відбудеться в сесійній залі міської ради.

Матеріали комісії, Проект 2, Проект 14

16 листопада 2018 року  (п’ятниця)  о 14.00 на засіданні постійної комісії з питань законності, правопорядку і прав людини, регламенту, депутатської етики і місцевого самоврядування та запобігання корупції, що відбудеться в сесійній залі міської ради.

Увага!

Відбудеться спільне засідання комісії з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та комісії з питань законності, правопорядку і прав людини, регламенту, депутатської етики і місцевого самоврядування та запобігання корупції 20.11.2018 о 8.30