Оголошення про проведення повторного конкурсу на призначення педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради Житомирської області

Оголошення про проведення повторного конкурсу на призначення  педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»Коростишівської міської ради  Житомирської області

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради  Житомирської області оголошує повторний конкурс напризначення  педагогічних працівників  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради  Житомирської області, а саме:

-вчитель – дефектолог;

-вчитель – логопед;

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської  ради  Житомирської області розташована за адресою: вулиця Шевченка 12-а м. Коростишів Коростишівського району Житомирської області, 12501

Оплата праці педагогічних працівників здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових  установ» від 26 вересня 2005 року №557, зі змінами та доповненнями від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

На посаду педагогічних працівників призначаються особи, які є громадянами України, мають вищу   освіту за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога,  олігофренопедагога, тифлопедагога,   не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також   фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків .
Особи,  які бажають взяти участь у конкурсі, подають до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради  Житомирської області ( кабінет 34 вул. Новотроїцька 6, м. Коростишів, 12501) наступні документи:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) з додатками;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи,якіпідтверджуватимуть їх професійні та/або моральні якості.
    Документи приймаються конкурсною комісією протягом 20 днів з дня оприлюднення оголошення про проведенняконкурсного відбору.
Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:
     -  письмового кваліфікаційного іспитуна перевірку знань законодавства України у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки ;
     -   співбесіди, яка буде проводитись у вигляді структурованого інтервю .
Місцепроведення:  в приміщенні актової зали відділу освіти, молоді та спортуКоростишівської міської ради.
Про час і дату буде повідомлено додатково.
Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додатковуінформаціюпро проведення конкурсного відбору:

Гребенюк Алла Аполлінаріївна, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради Житомирської області.
т: 0967182130, e-mail:korostyshivirc@gmail.com