Про скликання сорок дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок дев’яту сесію міської ради сьомого скликання 20 березня 2018 року, о 10.00, в сесійній залі міської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1.Про врегулювання земельних відносин на території міської ради згідно чинного законодавства:

1. 1.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
    1.2.Про затвердження документації із землеустрою.
    1.3.Про внесення змін до рішень Коростишівської міської ради.
    1.4.Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Марченко Світлані Миколаївні.
    1.5.Про розроблення детального плану території.
    1.6.Про затвердження детального плану території земельної ділянки для розміщення індивідуального житлового будинку.
    1.7.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
    1.8.Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
  2. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.
  3. Про укладення договору оренди нежитлового приміщення з Житомирською дирекцією ПАТ «Укрпошта».
  4. Про поновлення договору оренди нежилого приміщення «Коростишівському центру соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів» Житомирського обласного фонду соціального захисту інвалідів.
  5. Про затвердження Переліку вимог та необхідного обсягу відомостей про господарську діяльність суб’єкта господарювання на виконання положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».
  6. Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради.
  7. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради Житомирської області.
  8. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради Житомирської області.
  9. Про закріплення за закладами освіти міської ради території обслуговування.
  10. Про Програму Коростишівської міської ради щодо відпочинку та оздоровлення дітей на 2018-2022 роки.