ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

Повідомлення про намір зміни діючого тарифу на послуги з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів Комунального підприємства „Коростишівський комунальник”!

Відповіднопостанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р.   №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» із змінами, та керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», Комунальне підприємство «Коростишівський комунальник» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення та знешкодження побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Метою розробки та коригування тарифу є приведення  діючих тарифів у відповідність до вимог Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів  та забезпечення відшкодування  економічно обґрунтованих планових витрат, що враховуються під час визначення собівартості послуг, планового прибутку та податку на додану вартість.

Перелік відкоригованих тарифів:

1.  На послуги з  поводження з побутовими відходами (вивезення та знешкодження твердих побутових відходів) для населення, бюджетних установ та інших споживачів становитиме:

І група споживачів:

1.1. Вивезення ТПВ – 57,50 за куб. метр.

1.2. Знешкодження ТПВ – 20,00 за куб. метр.

1.3.  Вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, згідно затверджених норм накопичення на 1 людину:

- для багатоквартирних будинків з газовим опалення  на 1 мешканця - 15,50 грн. в місяць  (2,4 куб. метр: 12 місяців х 77,50 грн. = 15,50грн.);

-  для  будинків приватного сектору з присадибною ділянкою з газовим опаленням  на 1 мешканця – 17,40 грн. в місяць  (2,7 куб. метр: 12 місяців х 77,50 грн. = 17,40грн.);

ІІ група (бюджетні установи та організації):

- вивезення та знешкодження  ТПВ  - 77,50 грн. за куб. метр;

- знешкодження ТПВ – 20,00 грн. за куб. метр.

ІІІ група (інші  організації/ споживачі) :

-вивезення та знешкодження ТПВ -77,50 грн. за куб. метр;

-знешкодження ТПВ - 20,00 грн. за куб. метр.

Періодичність надання послуг:

Для населення приватного сектору за безконтейнерною схемою  - 4 рази в місяць згідно графіку;

За контейнерною схемою - понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота – згідно графіку;

Для бюджетних установ –  з періодичністю вивезення затвердженою Замовником в додатку до укладених договорів (згідно замовлення).

Обґрунтування необхідності зміни діючих тарифів для споживачів послуг комунального підприємства «Коростишівський комунальник».

При формуванні даного тарифу підприємство керувалось Порядком формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.2006року. Згідно п. 37 вказаного Порядку, у разі зміни рівня заробітної плати, обов’язкових платежів та зборів, цін на паливно-енергетичні ресурси запроваджується механізм коригування тарифу.

Планові показники на 2015рік формувались на базі елементних ресурсних норм та діючих цін на товари та послуги станом на 03.03.2015року, які були скориговані у січні 2016року, та затверджені у серпні 2016 року.

Матеріальні витрати збільшились на 18,65%, зросла вартість ПММ з  15,87грн.  до 18,83 грн.

Відповідно до діючих мінімальних гарантій в оплаті праці, ріст заробітної плати  склав 9,98 грн. на 1 куб. метр ТПВ. Частка заробітної плати у тарифі 2016 року розраховувалась із мінімальної заробітної плати 1378 грн. та становила 8,32 грн. Станом на 01.01.2017року мінімальна заробітна плати складає 3200 грн., зросла у 2,32 рази та в новому тарифі становить 18,30 грн.

Пропорційно збільшились відрахування на заробітну плату.

Загальновиробничі витрати збільшились на 4,6%, зросли з 31,13% до 35,68%.

Також збільшились адміністративні витрати. В тарифі закладено 2,89 грн. за 1 куб. метр, а  фактично 3,26 грн. за 1 куб. метр. За результатами фінансово-господарської діяльності підприємства  балансовий збиток за 9 місяців 2017 року склав 326346 грн.

Підприємство  обслуговує 8151 будинок, в тому числі 3905 квартир у багатоповерхівках та 4246 будинків у приватному секторі.

Укладено договорів по багатоповерхівках на 55% - 2146 шт. та по приватному сектору 81% - 3439шт.

В середньому процент сплати в місяць складає близько 80%.

Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність приведення у відповідність тарифів на послуги з вивезення та знешкодження побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. № 1010.

А тому на основі вищевикладеного, відповідно до п 2.12. «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/ тарифів з обґрунтуванням її необхідності, та про врахування відповідної позиції територіальних громад» Комунальне підприємство «Коростишівський комунальник» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 10 календарних днів з дня опублікуванняданого повідомлення про намір здійснити зміну тарифу на послуги з вивезення та знешкодження ТПВ  на поштову адресу: 12501                                   м. Коростишів, вул. Святотроїцька, 6   або електронну  адресу: komunalnik2017@ukr.net ,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.