До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Коростишівської міської ради

Перереєстрація здійснюється на підставі поданих громадянами наступних документів:

1.  Довідка про реєстрацію місця проживання на кожного члена сім’ї .

2. Копії паспортів (всі сторінки) всіх осіб, які перебувають на квартирному обліку та ідентифікаційний номер.

3. Акт обстеження житлових умов.

4. Копії свідоцтв (про одруження, про розлучення, про народження дітей).

(Крім випадку, коли на облік зарахована одна особа).

5. Копія документа, який є підставою для проживання в даній квартирі.

(Копія ордеру або копія договору про купівлю чи дарування даної квартири).

6. Якщо квартира приватизована – копія технічного паспорту та копія документу, що підтверджує право власності (свідоцтво про право власності).

7. Якщо проживає за договором піднайму жилого приміщення – копію договору піднайму між основним наймачем і піднаймачем.

8. Якщо проживає за договором найму житлового приміщення в будинку (квартирах), що належать громадянам на праві  приватної власності – копію договору найму між власником і наймачем.

9. Копії пільгових документів. (Учасникам бойових дій – додатково до посвідчення довідка про участь в АТО), інвалідам війни - посвідчення інваліда війни, довідки медико-соціальної експертизи, довідка про пенсію.)        Якщо заявник зарахований  на першочергове або позачергове отримання житла.

Додатково для внутрішньо переміщених осіб ( з числа інвалідів війни та членів сім’ї загиблих)

10. Копія посвідчення встановленого зразка, що підтверджує статус особи як члена сім’ї загиблого або інваліда війни.

11. Довідка органу соціального захисту населення про перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги як члена сім’ї загиблого або інваліда війни.

12. Копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на кожного члена сім’ї.

13. Папка на зав’язках паперова – 1 шт.

Прийом документів проводиться у відділі економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою Коростишівської міської ради (каб. № 17)

Дні прийому (крім вихідних та святкових днів):

вівторок - середа з 8.00 до 17.00,

перерва з 13.00 до 14.00.

телефон  для  довідок:  5-49-68

Громадяни, які станом на 01.01.2018 не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов.