• Розпорядження міського голови Коростишівської міської ради Про повторне скликання двадцятої (позачергової) сесії міської ради VII скликання

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04.11.2016 року                                                       № 103

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повторно скликати двадцяту (позачергову) сесію міської ради сьомого скликання 10 листопада 2016 року, о 10-ій годині, в сесійній залі міської ради.

1. На розгляд сесії внести питання:

1.  Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Інформація спеціаліста І категорії фінансово – економічного відділу виконавчого комітету  Коростишівської міської ради Якименка А.О.

2. Про врегулювання земельних відносин  на території міської ради згідно чинного законодавства.

Інформація начальника земельного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради Сільвіструка В.Г.

3.  Про затвердження рішень виконавчого комітету Коростишівської міської ради, прийнятих у міжсесійний період.

Інформація керуючого справами виконавчого комітету міської ради Путято Є.В.

4.  Різне.

На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за містом; голову районної державної адміністрації; голову районної ради; начальників Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, дошкільних закладів освіти; представників засобів масової інформації.

Міський  голова                                                                           І. М. Кохан