Про скликання двадцятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцяту (позачергову) сесію міської ради сьомого скликання 19 жовтня 2016 року, о 10- ій годині, в сесійній залі міської ради.
1. На розгляд сесії внести питання:
1. Про скасування рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради № 209 від 25.05.2006 «Про встановлення права власності на об’єкт нерухомого майна».
Інформація начальника юридичного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради Руденко Н.О.
На сесію запросити депутатів обласної, районної рад, закріплених за містом; голову районної державної адміністрації; голову районної ради; начальників Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області, ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області; керівників підприємств міської комунальної власності, дошкільних закладів освіти; представників засобів масової інформації.

Міський  голова                                                                           І. М. Кохан